•   +48 500 148 064
  •   info@okno-piast.pl
Logo Okno-Piast

Na początku było okno...

Okno-Piast - początki

Wszystko zaczęło się od budowy domu i zakupionych przez dwóch braci okien. Zakupiona stolarka nie spełniła ich oczekiwań, dlatego postanowili sami produkować okna i dzielić się wysoko jakościowym produktem z innymi. To właśnie przez tę jedną, niepozorną sytuację w 1992 roku w Wołowie powstała firma Okno-Piast.

Dziś, jej właścicielem firmy jest prezes Piotr Kołodziej. Już od blisko 30 lat Okno-Piast zajmuje się produkcją stolarki okiennej, drzwiowej z PCW oraz aluminium. Co więcej, nowoczesne rozwiązania z aluminium dają wiele możliwości przy tworzeniu konstrukcji o nietypowych kształtach i dużych wymiarach. W naszej ofercie znajdują się także bramy segmentowe, rolety, szprosy, ogrody zimowe, czy parapety, które są uzupełnieniem przy kompleksowym zadbaniu o inwestycje mieszkaniowe.

Okno-Piast – nasze cele

Jedną z głównych wartości, jakimi kierujemy się przy produkcji, ale i obsłudze klientów to wysoka jakość oferowanych usług. Stale się rozwijamy, aby w pełni sprostać oczekiwaniom naszych partnerów i klientów. Niemal, już od początku działalności Okno-Piasta, zaufali nam krajowi i europejscy deweloperzy oraz firmy budowlane, z którymi zrealizowaliśmy inwestycje mieszkalne i przemysłowe. Nasi klienci to także rodziny, którym mogliśmy zaoferować swoje produkty. Dążymy również, do stałego rozwoju, obserwujemy dzisiejsze tredny i potrzeby, stale dostosowując do nich nasz asortyment. W 2022 roku firma obchodzi 30 lat działalności.

prezes okno piast

„ Priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów z naszych produktów. Wiemy, jak ważnym przedsięwzięciem jest zakup stolarki do domu jednorodzinnego, czy do dużego osiedla. Będąc na rynku od tylu lat mamy, tak ważne i niezbędne doświadczenie, aby móc profesjonalnie i rzetelnie doradzić tym, którzy zdecydowali się na współpracę z nami.”

Piotr Kołodziej

prezes Okno-Piast Wołów

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy posiadają wieloletne doświadczenie, pasję i zaangażowanie w rozwój firmy. Na dodatek, nie boimy się podejmować wyzwań, czy wprowadzać zmian, które są naszą mobilizacją do jeszcze efektywniejszych działań.

Doświadczenie

Profesjonalna obsługa

Wiemy, że zaufanie jakim obdarzają nas klienci, którzy decydują się na współpracę z nami jest dla nas dużym zobowiązaniem. Z tego względu, na każdym etapie inwestycji konsekwentnie wspieramy ich naszym doświadczeniem i wiedzą.

Przede wszystkim, w naszej pracy nie boimy się wyzwań. Sprawia to, że systematycznie wdrażamy w nasz proces produkcji nowoczesne technologie.

Innowacyjność

Wysoka jakość

Przez blisko 30 lat pracowaliśmy na wysoką jakość produkowanych przez nas okien i drzwi oraz świadczonych usług. Podsumowując, priorytetem jest dla nas zadowolony klient.

Najważniejsze wydarzenia w historii firmy